Full Artemia Geliştirme Seti

Yeni ürün

Yerli Artemia Yumurtası , Canlı Artemia Besini ve Planktonlu Artemia Tuzu

Sipariş İçin Bayimize Ulaşın WWW.YEMMAMA.COM 

Detaylar için

Adet1 SET

100 Gr Yerli Artemia Yumurtası + 50 Gr Artemia Zenginleştirici Büyütme Besini + 1000 Gr Planktonlu Artemia Tuzu

VIDEOLAR İÇİN ALTTAKİ LİNKLERE TIKLAYABİLİRSİNİZ !!!

YERLİ ARTEMIA AÇILIM ORANI  

ARTEMIA NASIL ÇIKARILIR?

ARTEMIA KURULUM PRODESÜRÜ

1 Litre İçme Suyuna (pH 8.00-8.50) Ozmos ÖNERİLMEMEKTEDİR

35-40 Gr İyotsuz Tuz (1.5-2 Yemek Kaşığı Silme)

1 Çay Kaşığı Artemia (1.5-2 Gr)

Su Sıcaklığı 26-30 C Arasında Olmalıdır (Oda Sıcaklığı DEĞİL, SU SICAKLIĞI ÖNEMLİDİR)

Bol Hava ve Mümkünse Işık Kullanılması Tavsiyemizdir.

İADE ŞARTLARI

İade Süresi Kargonun Tarafınıza Ulaşmasından İtibaren Maksimum 10 Gündür. Bu Süreden Sonra Hiçbir Şekilde İade Kabul Edilmemektedir. Ürün Aşağıda Belirtilen Muhafaza Koşullarınd 36 Ay Taze Kalmakta ve %90 Üzerinde Kuluçkalama (Açılım Oranı) Sağlamaktadır.

MUHAFAZA KOŞULLARI

Artemia Yumurtası Mutlaka Serin, Kuru Yerde ve Sıcaklık Değişimlerinin Fazla Olmadığı Koşullarda Muhafaza Edilmelidir. Buzdolabında +2/+4 C'de veya -18 C'de Muhafaza Edilmelidir. Ağzı Kapalı Kilitli Poşetler, Konserve Şişeleri, Plastik Ambalajlarda Saklanabilir. Tüm Ambalajların Ağzı Kapatılarak Hava İle Teması Kesilmelidir. Oda Sıcaklığında, Üretimhanelerde, Nemli Ortamlarda, Güneş ve Işık Altında Muhafaza Edilecek Yumurtaların Açılım Oranları Hızlıca Düşeceğinden, Muhafaza Koşullarına Önem Gösterilmelidir. Maalesef Yumurtaların Kalitelerini Etkileyen En Önemli Kriterlerin Başında Saklama Koşulları Gelmektedir. Ürünler Size Ulaşmadan 3 Farklı Laboratuvarda Test Edilmekte ve Ardından Paketlenip Adresinize Gönderilmektedir.

ARTIK ARTEMIA'YA SERVET ÖDEMEYİN!!!

İzmir'in Kalbinden, Ege'nin Işığından Sizlere...

"Double Check" Methodumuz İle Hasadı Yapılmış ve Uyku Safhası Prosesi Tamamlanmış Artemia Yumurtaları, Yaş Halde Analize Alınır ve 24 Saatlik İnkubasyon Tamamlanır. %95 ve Üzeri Açılıma Sahip Yumurtalar Kurutma İşlemine Alınır. Ardından 24 Saatlik İkinci İnkubasyon Tamamlanır. %90 ve Üzeri Açılıma Sahip Yumurtalar Paketlemeye Alınır. Bu Sayede 2 Defa Check Edilmiş Yumurtalar Size Ulaşır.

Yumurtalarımız %100 Açılım Garantisine Sahiptir. 

Türkiye'de özel olarak geliştirilmiş ve ıslah çalışmaları Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi akademisyenleri tarafından tamamlanmış, tüm testleri, analizleri resmi olarak kayıt altına alınmış, Bakanlık onaylı, Türkiye'nin En İyi Artemiası Artık Sizlerle...

AquaTECH Artemia Yumurtası, 16-24 Saatte ortalama %90-95 açılma sağlar. Soğuk zincir kuralları ile nakliye edilmiş ve özel sıcaklıklarda muhafaza edilmektedir.  Türkiye ve Avrupa'da EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ !!! Eşi ve Benzeri Yok!!!

SOLÜSYON KULLANIMI GEREKTİRMEZ !!!

Açılım ve prosedür ile ürüne ait besin analiz içerikleri ilandadır.

ARTEMIA ZENGİNLEŞTİRİCİ BÜYÜTME BESİNİ

İçindekiler;

Kurutulmuş algler (Yüksek Karotenoid İçerir), somon yağı ve kurutulmuş özel formülize mayalar

 

Neye Yarar?

Artemialarınızın DHA, EPA, ARA ve HUFA içeriğini zenginleştirmek için kullanacağınız eşsiz ürün.

 

Kullanımı;

Yumurtadan çıkan artemialarınızı ayrı bir kaba alınız. Yarım çay kaşığı 1-2 gr tozu, 1 çay bardağı ılık suda iyice çözdürünüz. Homojen görüntü elde ettikten sonra, karışımın soğumasını bekleyiniz. Ardından suyu artemianın bulunduğu kaba dökünüz. 30 dakika sonra artemialarınız artık daha zengin ve besleyicidir.

DHA: 80 mg/g

EPA: 8 mg/g

ARA: 0.35 mg/g

Selenyum: 10 mg/kg

Çinko: 40 mg/kg

Vit. A: 140.000 IU/kg

Vit D3: 14.000 IU/kg

Vit E: 5.000 mg/kg

Vit. C: 20.000 mg/kg

PLANKTONLU ARTEMIA TUZU

%100 Yerli ve Milli imkanlarla üretilen Artemia yumurtası ve artemia ürünlerinin bulunduğu sahada üretilen doğal deniz tuzunun özel fitoplakton kapsülleri ile zenginleştirilmiş nauplii besleyici tuzdur. Yaklaşık 84 farklı minerali bünyesinde bulunduran Artemia Tuzuna ilaveten tetraselmiş, nanno, isochrysis vb. alglerin özel olarak biraraya getirilmiş kapsüllerini içermektedir. Üretici ve hobicilerin artemia inkübasyonunda en başarılı sonuçları almasını ve kuluçkalanmış nauplilerin zenginleşmesini sağlar. Yerli Artemia'nın doğal olarak yetiştiği sulardan elde edilmesinden dolayı yumurtalara sanki Tuzla'da bulunuyormuş ortamını oluşturarak maksimum açılma oranını minimum sürede sağlamaktadır. Kaya tuzu, rafine edilmiş tuzlar, göl tuzlarının aksine sizlere sürpriz yaşatmadan sağlıklı biçimde kuluçkalamayı destekler. Balık, karides larvalarınızın artemia ile beraber zenginleştirilmiş özel algleri de tüketmesini sağlamaktadır.

Kullanımı;

1 Litrelik Kuruluma 35 Gr Planktonlu Tuz, 1 çay kaşığı AquaTech Yem Marka Artemia Yumurtası İlave Edilir.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: