Artemia Yumurtası Set 3

Yeni ürün

180,00 TL vergiler dahil

onun yerine 185,00 TL

Yerli Artemia Yumurtası , Canlı Artemia Besini ve Tuz Paketi

Detaylar için

Bu ürün stokta değil.

Adet1 SET

250 Gr Yerli Artemia Yumurtası + 20 ML Tetraselmis Algi Canlı Besin + 1000 Gr Artemia Tuzu

VIDEOLAR İÇİN ALTTAKİ LİNKLERE TIKLAYABİLİRSİNİZ !!!

YERLİ ARTEMIA AÇILIM ORANI  

ARTEMIA NASIL ÇIKARILIR?

Artemia Prosedürü

1 Litre İçme Suyuna (pH 7.50-8.50) Ozmos ÖNERİLMEMEKTEDİR

35-40 Gr İyotsuz Tuz (1.5-2 Yemek Kaşığı Silme)

1 Çay Kaşığı Artemia (1.5-2 Gr)

Su Sıcaklığı 26-30 C Arasında Olmalıdır (Oda Sıcaklığı DEĞİL, SU SICAKLIĞI ÖNEMLİDİR)

Bol Hava ve Mümkünse Işık Kullanılması Tavsiyemizdir.

İADE ŞARTLARI

İade Süresi Kargonun Tarafınıza Ulaşmasından İtibaren Maksimum 10 Gündür. Bu Süreden Sonra Hiçbir Şekilde İade Kabul Edilmemektedir. Ürün Aşağıda Belirtilen Muhafaza Koşullarınd 36 Ay Taze Kalmakta ve %90 Üzerinde Kuluçkalama (Açılım Oranı) Sağlamaktadır.

MUHAFAZA KOŞULLARI

Artemia Yumurtası Mutlaka Serin, Kuru Yerde ve Sıcaklık Değişimlerinin Fazla Olmadığı Koşullarda Muhafaza Edilmelidir. Buzdolabında +2/+4 C'de veya -18 C'de Muhafaza Edilmelidir. Ağzı Kapalı Kilitli Poşetler, Konserve Şişeleri, Plastik Ambalajlarda Saklanabilir. Tüm Ambalajların Ağzı Kapatılarak Hava İle Teması Kesilmelidir. Oda Sıcaklığında, Üretimhanelerde, Nemli Ortamlarda, Güneş ve Işık Altında Muhafaza Edilecek Yumurtaların Açılım Oranları Hızlıca Düşeceğinden, Muhafaza Koşullarına Önem Gösterilmelidir. Maalesef Yumurtaların Kalitelerini Etkileyen En Önemli Kriterlerin Başında Saklama Koşulları Gelmektedir. Ürünler Size Ulaşmadan 3 Farklı Laboratuvarda Test Edilmekte ve Ardından Paketlenip Adresinize Gönderilmektedir.

ARTIK ARTEMIA'YA SERVET ÖDEMEYİN!!!

İzmir'in Kalbinden, Ege'nin Işığından Sizlere...

"Double Check" Methodumuz İle Hasadı Yapılmış ve Uyku Safhası Prosesi Tamamlanmış Artemia Yumurtaları, Yaş Halde Analize Alınır ve 24 Saatlik İnkubasyon Tamamlanır. %95 ve Üzeri Açılıma Sahip Yumurtalar Kurutma İşlemine Alınır. Ardından 24 Saatlik İkinci İnkubasyon Tamamlanır. %90 ve Üzeri Açılıma Sahip Yumurtalar Paketlemeye Alınır. Bu Sayede 2 Defa Check Edilmiş Yumurtalar Size Ulaşır.

Yumurtalarımız %100 Açılım Garantisine Sahiptir. 

Türkiye'de özel olarak geliştirilmiş ve ıslah çalışmaları Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi akademisyenleri tarafından tamamlanmış, tüm testleri, analizleri resmi olarak kayıt altına alınmış, Bakanlık onaylı, Türkiye'nin En İyi Artemiası Artık Sizlerle...

AquaTECH Artemia Yumurtası, 16-24 Saatte ortalama %90-95 açılma sağlar. Soğuk zincir kuralları ile nakliye edilmiş ve özel sıcaklıklarda muhafaza edilmektedir.  Türkiye ve Avrupa'da EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ !!! Eşi ve Benzeri Yok!!!

SOLÜSYON KULLANIMI GEREKTİRMEZ !!!

Açılım ve prosedür ile ürüne ait besin analiz içerikleri ilandadır.

TETRASELMIS ALG

1 ml'de 1.5 milyar alg içerir. Tetraselmis algi boyutu 12 mikrondur (Artemia larva halde 500-600 mikrondur). Dondurucuda iki yıl , dolapta 4-6 ay muhafaza edilebilir. Hem artemia büyütmede hem de tuzlu su balık larvaları, karides, midye, kabuklular vs beslemede kullanılabilir.

Ürün canlı halde 20 mililitrelik ambalajlarda size ulaşmaktadır. Dolapta +2/+4 C'de 4 ay canlı, dondurucuda 2 yıl muhafaza edilebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=HFQxTzeY0jU

ARTEMIA TUZU

%100 Yerli ve Milli imkanlarla üretilen Artemia yumurtası ve artemia ürünlerinin bulunduğu sahada üretilen doğal tuzdur. Yaklaşık 84 farklı minerali bünyesinde bulunduran Artemia Tuzu, üretici ve hobicilerin artemia inkübasyonunda en başarılı sonuçları almasını sağlar. Yerli Artemia'nın doğal olarak yetiştiği sulardan elde edilmesinden dolayı yumurtalara sanki Tuzla'da bulunuyormuş ortamını oluşturarak maksimum açılma oranını minimum sürede sağlamaktadır. Kaya tuzu, rafine edilmiş tuzlar, göl tuzlarının aksine sizlere sürpriz yaşatmadan sağlıklı biçimde kuluçkalamayı destekler. 

İçeriği Bitir

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: