Hidrolize Krill Karides Unu

Yeni ürün

%100 Atlantik Krill Karides Etinden Üretilmiş Yüksek Kaliteli İnce Mikronlu Un

Detaylar için

Ağırlık (gr)725

NEREDE KULLANABİLİRİM?

Balık yemi ve mamalarınızda katkı olarak,

Doğrudan yavru balık yemi olarak,

Muhabbet, kanarya, bülbül, saka, güvercin mamalarında katkı olarak,

Süs ve gıda tavukları ile civciv yemlerinde katkı olarak,

Bıldırcın ve benzeri üretiminde katkı olarak,

Sazan ve diğer sportif balık avcılıklarında boili, yem, atraktör yapımında katkı olarak kullanılabilir.

Krill karides unu,  değerli aminoasitler, yağ asitleri, vitamin ve mineraller açısından zengin içeriğe sahiptir. Kolay sindirilebilirliği, yüksek protein oranı, lezzet ve besin içeriği kaynaklı cezbediciliği ile yemlerinizde ve mamalarınızdaki büyüme, lezzet ve üremeyi etkileyen aminoasitler için ikame üründür. Yavru ölümlerinin azaltılması ve riskli dönemlerin hızlı atlatılması aşamasında kuşlar ve balıklar için önemli kaynaktır. Vücutta sentezlenemeyen aminoasitlerin dışardan gıdalar ile alınması zorunludur. Bu nedenle lizin, metiyonin vb. önemli protein yapıtaşlarının hızlıca takviye edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca içerdiği EPA/DHA yağ asitleri ile balık, kuş ve diğer pet canlılarının gelişiminde hayati rol oynayan besin maddelerini içermektedirç

Hızlı gelişim, düşük mortalite, parlak balıklar ve kuşlarda tüyler, iskelet sisteminin gelişimi, hızlı büyüme, kuşlarda gaga kanat ve gaga gelişimine destek, balıklarda renklenme, üreme sistemlerinin stabilitesi ve yemin cezbediciliğinin arttırılmasında rol oynar.

Protein % Min 77 Nem: %4.5 ESANSİYEL AMİNO ASİTLER ORTALAMA (% NUMUNE) Aspartic Acid 9.5 Threoinine 3.9 Serine 3.2 Glutamic Acid 12.6 Proline 6.2 Glycine 5.8 Alanine 5.8 Cysteine 1.2 Valine 5.7 Methionine 3.5 Isoleucine 5.4 Leucine 6.3 Tyrosine 3.7 Phenylalanine 4.9 Histidine 2.4 Lysine 4.6 Arginine 5.6

Astaksantin : %0,2 

KULLANIM ŞEKLİ:

Balık Mama Yapımında: Kilogram mama karışımı başına 1 yemek kaşığı yaklaşık 15-20 gr yeterlidir. Direkt toz halde kullanabilirsiniz.

Kuş Mama Yapımında: Islak/Kuru mama yapımında, elle besleme mama yapımında veya macun tipi karışımlarda kiloya 25 gr kullanılır.

Kedi/Köpek Mamalarında: Kilogram BARF diyet yemi veya mamalarınızda kiloya 60 gr kullanılır.

aynı kategoride bulunan diğer 29 ürün: