Hidrolize Krill Karides Proteini 1000 Gr

Yeni ürün

%100 Atlantik Krill Karides Etinden Üretilmiş Yüksek Besleyici Hidrolize Protein

Detaylar için

Ağırlık (gr)1000

NEREDE KULLANABİLİRİM?

Balık yemi ve mamalarınızda katkı olarak,

Doğrudan yavru balık yemi olarak,

Muhabbet, kanarya, bülbül, saka, güvercin mamalarında katkı olarak,

Süs ve gıda tavukları ile civciv yemlerinde katkı olarak,

Bıldırcın ve benzeri üretiminde katkı olarak,

Sazan ve diğer sportif balık avcılıklarında boili, yem, atraktör yapımında katkı olarak kullanılabilir.

Krill karides proteini,  besin maddeleri arasında en mükemmel amino asit yapısına sahip besin kaynaklarındandır. Kolay sindirilebilirliği, yüksek protein oranı, lezzet ve besin içeriği kaynaklı cezbediciliği ile yemlerinizde ve mamalarınızdaki büyüme, lezzet ve üremeyi etkileyen aminoasitler için ikame üründür. Yavru ölümlerinin azaltılması ve riskli dönemlerin hızlı atlatılması aşamasında kuşlar ve balıklar için önemli kaynaktır. Vücutta sentezmelenemeyen aminoasitlerin dışardan gıdalar ile alınması zorunludur. Bu nedenle lizin, metiyonin vb. önemli protein yapıtaşlarının hızlıca takviye edilmesini sağlamaktadır.

Hızlı gelişim, düşük mortalite, parlak balıklar ve kuşlarda tüyler, iskelet sisteminin gelişimi, hızlı büyüme, kuşlarda gaga kanat ve gaga gelişimine destek, balıklarda renklenme, üreme sistemlerinin stabilitesi ve yemin cezbediciliğinin arttırılmasında rol oynar.

Hidrolize protein kaynaklarında normalde renklendirici pigmentler, yağ, karbonhidrat vb. bulunmamaktadır. Ancak AquaTECH Yem Krill Proteini ürünümüzde 2 gr DOĞAL ASTAKSANTİN (%10'luk) ilavesi sağlanmıştır.

Protein % Min 85 Nem: %4.5 ESANSİYEL AMİNO ASİTLER ORTALAMA (% NUMUNE) Aspartic Acid 9.5 Threoinine 3.9 Serine 3.2 Glutamic Acid 12.6 Proline 6.2 Glycine 5.8 Alanine 5.8 Cysteine 1.2 Valine 5.7 Methionine 3.5 Isoleucine 5.4 Leucine 6.3 Tyrosine 3.7 Phenylalanine 4.9 Histidine 2.4 Lysine 4.6 Arginine 5.6

Astaksantin : %0,2 

aynı kategoride bulunan diğer 29 ürün: