Konserve Artemia Astaksantinli

Astaksantin İçerikli Her Türe Uygun Canlı Yeme Eşdeğer Konserve Artemia

Detaylar için

Ağırlık (gr)100

Neden Konserve Artemia?

Daha iyi büyüme sağlamak için kalsiyum,  mineraller ve  vitaminler  ile güçlendirilmiştir. Besin değeri  canlı artemia ile aynen korunmuştur. Dondurulmuş  gıdalara  göre  kargo, saklama koşulları ve net ürün ağırlığı daha uygundur.

Steril, Besleyici, Pratik

Yüksek basınç buharı altında ileri işleme tekniğimiz ile parazit, bakteri, virüs, mantar gibi patojenlerden tamamen arındırılmıştır. İşleme aşamasında artemiada  kaliteyi  etkileyen değerli yağ asitleri korunmuş ve balıklarınızın ihtiyacı olan besin içerikleri son kullanıcıya kadar garanti altına alınmıştır. 

Tüm Beslenme Tiplerine Uygun

Balıklarınız ister etçil ister otçul olsun ya da tuzlu su - tatlı  su  ayrımı  olmadan rahatlıkla tüketebilirler. Artemia tüm balık diyetlerine uygun kaliteli yemdir. Tek yapmanız gereken balıklarınızın  ya da karideslerinizin tüketimine  sunmadan  önce  30  saniye akan  sudan geçirmenizdir. 

Muhafazası Kolay

Konserve artemia, kutusu açılmadığı sürece oda koşullarında 1 yıl muhafaza edilebilir. Buzdolabında ise bu süre 2 yıldır. Açıldıktan sonra oda koşullarında 30 gün içinde tüketilmelidir.  Buzdolabında ise bu süre 60 gündür. 

Tamamen Yerli ve Milli Üretim

Konserve artemia, hammaddeden son kullanıcıya kadar tamamen yerli ve milli imkanlarla üretilmiştir. Türkiye'de ilk ve tek olması ile beraber Ege Üniversitesi ile ortak çalışmalar sonucu elde edilmiştir ve üniversite onaylıdır.

Analiz Değeri

Ham Protein: 49,71% Ham Yağ: 5,48 % Ham Kül: 9,80 Ham Lif: 7,50 %

Video ve Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

aynı kategoride bulunan diğer 29 ürün: